Get Adobe Flash player

Mida - 2012

Gruodžio 16 d. Kaune vyko kvalifikacinės sportinių šokių varžybos "Mida - 2012". Puikiai sekėsi mūsų klubo šokėjams. Ignas Simanavičius ir Emilė Šmidtaitė vaikai E3 gr. užėmė antrąją grupinę vietą. Titas Puronas ir Beatričė Abugelytė vaikai E4 gr. aplenkė keturiolika porų ir iškovojo absoliučiai geriausios poros titulą.  Jauniai I D gr. standartinių šokių finale Nedas Blinstrubas ir Laura Mačiūtaitė užėmė ketvirtąją vietą, o Tomas Juška ir Ieva Šlaičiūnaitė antrąją vietą. Jauniai I D gr. Lotynų Amerikos šokių finale Nedas Blinstrubas ir Laura Mačiūtaitė užėmė penktąją vietą, o Tomas Juška ir Ieva Šlaičiūnaitė iškovojo pirmąją vietą. Danielius Jurčiukonis ir Ugnė Šlaičiūnaitė jauniai II D gr. Lotynų Amerikos finale iškovojo  iškovojo pirmąją vietą.

Sveikiname šokėjus!