Get Adobe Flash player

Skleiskime džiaugsmą

   Ilgai galvojau, o gal pasigedau gyvenime didesnio dvasinio įprasminimo, platesnio kūrybinio diapazono. Jau kurį laiką užkliūdavo mintis apie savanorystę. Ta intencija mūsų viešoji įstaiga "Jundos šokių klubas" ir jos vadovės Vilma Skublickaitė ir Rasa Simanavičienė verčia naują puslapį. Ir nuo šiol mūsų klubas ne tik sieks sportinių rezultatų, koncertuos įvairiuose miesto renginiuose, organizuos varžybas, bet atkreips dėmesį ir dovanos grožį silpnesnei socialinei žmonių grupei t.y. vaikučiams turintiems sveikatos problemų ir jų šeimoms. Šią gražią idėją kartu su Kovo 11-osios vidurinės  mokyklos pavaduotoja Lina Šakelyte, sugalvojome įprasminti renginyje, skirtame Motinos dienos proga "Tau, mamyte". Viena iš klubo vadovių Vilma Skublickaitė jau antrus metus veda šokio terapijos pamokas specialiųjų poreikių moksleiviams, todėl šį renginį ir skyrėme specialiųjų poreikių moksleiviams ir jų tėveliams.

   Šventėje visi vaikai deklamavo, dainavo, šoko. Vaikai su mokytojomis paruošė dovanėles mamytėms. Savo šokius dovanojo ir mūsų sportinių šokių klubo "Junda" šokėjai: Ignas Simanavičius ir Meda Gudeliauskaitė - linksmąjį ča ča, Danielius Jurčiukonis ir Ugnė Šlaičiūnaitė - romantiškąjį lėtą valsą, Tomas Juška ir Ieva Šlaičiūnaitė - sportiškąjį džaivą. Nepakartojamas akimirkas dovanojo dailininkas Gintaras Tadauskas. Gintaras Tadauskas papasakojo apie savo kuriamų paveikslų techniką. Gintaras Tadauskas kartu su šventės dalyviais kūrė bendrą paveikslą, kurį dovanojome Kovo 11-osios vidurinės mokyklos bendruomenei. Linksmas akimirkas patyrėme, šokdami laisvės, gyvenimo džiaugsmo ir draugystės šokį "Sirtakį", kurį šokome visi. Šventę vainikavo vaikučių ir mamyčių valsas.

   Tikrai nepaprasta atmosfera sklandė tą dieną. Visus apgaubė nepakartojamas gerumo ir bendrumo jausmas.

   Todėl visus geros valios žmones,  kviečiame jungtis, dalintis ir dovanoti gražias akimirkas. Dovanodami gerus darbus, esame patys laimingi ir pakylėti.

                                                                                                   

                                                                                                    Rasa Simanavičienė