Get Adobe Flash player

Birželio 1-oji

   Šiandien Tarptautinė vaikų gynimo diena. Mažo žmogaus - didelė svajonė... Pasaulis, kuriame vaikai turi jaustis saugūs. Ir būtent, mes suaugusieji, turime kurti saugią vaikų ateitį.

   "Mieli Tėveliai šiandien ir Jūsų diena. Sveikiname Jus linkime niekada nepritrūkti kantrybės, būti autoritetais savo vaikams ir visad ištiesti ranką savo atžaloms. Nes jūsų vyriška stiprybė pakylėja mus moteris, o vaikams užaugina sparnus. Būkite sveiki, linksmi  ir laimingi. Visi vaikų šokiai šiandien bus skirti jums..." - tokiais žodžiais prasidėjo tradicinės kvalifikacinės sportinių šokių varžybos "Vaikystės spalvos - 2014".

   Šiemet mūsų sportinių šokių klubo "Junda" vadovės Vilma Skublickaitė ir Rasa Simanavičienė varžybas suorganizavo pačioje gražiausioje Kauno miesto salėje - Kauno įgulos istorinėje karininkų ramovėje. Varžybas aplankė svečiai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Kėdainių, Tauragės, Mažeikių, Jonavos, Visagino ir Anykščių. Tikras stebuklas, kad šiemet šios dvi šventės švenčiamos tą pačią dieną.

   Sveikiname gražiai sustartavusius ir mus labai pradžiuginusius mūsų klubo šokėjus. Dominykas Lazauskas ir Paulina Maminskaitė vaikai E3 grupėje pateko tarp pirmųjų vietų laimėtojų. Karina Velavičiūtė solo E4 grupėje tapo nugalėtoja. Ignas Simanavičius ir Meda Gudeliauskaitė vaikai E4 grupėje kartu su  sportinių šokių klubo "Ratuto" pora surinko didžiausią balų skaičių ir pasidalino aukščiausia vieta. Tomas Juška ir Ieva Šlaičiūnaitė Jauniai II D standartinių šokių grupėje  pelnė trečiąją vietą, o jauniai II C Lotynų Amerikos šokių grupėje tapo nugalėtojais! 

   Dėkojame Kauno įgulos karininkų ramovės šeimininkams už puikų priėmimą ir pagalbą organizuojant renginį.