Get Adobe Flash player

Sidabrinis sakalas - 2015

  Šiandien, balandžio 12 dieną Atvelykio šventė ne tik Lietuvoje, bet ir visame katalikiškame pasaulyje. Ridenami margučiai, supamasi supynėse. Šiandien daugiausiai dėmesio skiriama vaikams, todėl Atvelykis kartais vadinamas vaikų Velykomis  arba Velykėlėmis. 

   Šiandien dviguba šventė, nes Lietuvos karinės oro pajėgos ir sportinių šokių klubas "Junda" (vadovės Rasa Simanavičienė ir Vilma Skublickaitė)  pakvietė į tradicines, kvalifikacines sportinių šokių varžybas "Sidabrinis sakalas - 2015". Surengti šokių konkursą, apjungti šokėjų skrydį ant parketo ir lėktuvų sukinius danguje, prieš daugelį metų kilo anapilin išėjusiai, žinomai sportinių šokių trenerei, tarptautinės kategorijos teisėjai Liudvikai Kristinai Šmitienei. Šiandien įsteigta taurė temperamentingosios, labai gražios moters Liudvikos Kristinos  Šmitienės atminimui, kuri atiteks jaunimo ir suaugusiųjų grupės Lotynų Amerikos šokių nugalėtojams. Taigi, Liudvikos Kristinos Šmitienės mintį, suorganizuoti šokių konkursą, kartu su Lietuvos karinėmis oro pajėgomis, palaikė karinių oro pajėgų vadovybės asmeninio štabo viešųjų ryšių vyriausiasis specialistas kapitonas Gintautas Deksnys, kuris tarė sveikinimo žodį.

Kapitonas  Gintautas Deksnys pasveikino šokėjus ir pasidžiaugė tęstinumo tradicija perduota sportinių šokių klubui "Junda".

   Varžybose dalyvavo daugybė šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų. Pati gražiausia Kauno miesto salė dar nematė tokio gausaus būrio šokio mylėtojų.  Karinių oro pajėgų ir sšk "Junda" medaliai ir taurės pasklido po visą Lietuvą, palikdamos  atsiminimą daugeliui metų. Varžybų organizatorės Rasa Simanavičienė ir Vilma Skublickaitė linkėjo geros nuotaikos ir kvietė susitikti kitais metais.

   Sveikiname sportinių šokių klubo "Junda" šokėjus sėkmingai startavusius varžybose. Vaikai III E3 grupėje Adas Židovainis ir Lijana Šlentnerytė aplenkė dvidešimt septynias poras ir tapo nugalėtojais. Vaikai IV E3 grupėje Karolis Kokorinas ir Ugnė Marcinkevičiūtė aplenkė trylika porų ir užėmė šeštąją vietą. Ignas Simanavičius ir Meda Gudeliauskaitė jaunučiai II E4 grupėje pateko į finalą ir finale užėmė septintąją vietą.  Justinas Gervė ir Greta Žinevičiūtė jauniai II D Lotynų Amerikos šokių grupėje pateko į finalą ir užėmė penktąją vietą, o standartinių šokių grupėje pelnė trečiąją vietą!

    Dėkojame Kauno įgulos karinikų ramovės šeimininkams už puikų priėmimą ir pagalbą organizuojant sportinių šokių varžybas "Sidabrinis sakalas - 2015".