Get Adobe Flash player

Valstybės diena

  Valstybės dienos progos išvakarėse, liepos 5 dieną Lietuvos kariuomenės Karinės oro pajėgos organizavo renginį skirtą Lietuvos Karinių oro pajėgų tradicijų pristatymui. 

  Pažaislio architektūrinio ansamblio Karietų aikštėje sportinių šokių klubas "Junda" drauge su kitais šventės dalyviais parengė koncertinę programą. Renginio  organizatorius Lietuvos Karinių oro pajėgų viešųjų ryšių vyriausiasis specialistas Gintautas Deksnys pristatė sportinių šokių klubą "Junda" bičiuliais ir partneriais. Ta proga Karinių oro pajėgų štabo seržantė Rasa Ruzveltienė kalbino vieną iš sportinių šokių klubo "Junda" vadovių Rasą Simanavičienę.

Ką reiškia klubo pavadinimas ir kaip jis siejasi su jūsų šokių klubu?

  Junda - kovos ir likimo deivė lietuvių mitologijije. Mūsų šokėjams, kurie dalyvauja šokių varžybose  kova yra vienas svarbiausių bruožų, siekiant aukščiausių pergalių. O likimas mums palankus.

Kokie jūsų klubo tikslai?

  Klubas  turi aiškius ir nusistovėjusius tikslus, nes šiuo keliu eina jau dvidešimt metų. Mūsų klube kiekvienas gali atrasti save. Tai klubas visiems - vaikams, paaugliams, jaunimui ir suaugusiesiems. Mūsų tikslas - burti žmones turiningam, gražiam bendravimui;  siekti sportinio meistriškumo; dalyvauti koncerinėje veikloje. Ir pagrindinis mūsų tikslas - tiesiog mokyti žmones šokti, atrasti savo raišką, džiaugsmą šokyje.

Lietuvos Karinių  oro pajėgų ir sportinių šokių klubo "Junda" tikslai panašūs - burti jaunimą, ugdyti kovos jausmą. Linkime jums sėkmės ir dėkojame už pokalbį.