Get Adobe Flash player

Šokėjų vasara

Vasara prasidėjo! Moksleiviai jau atostogauja, o sšk "Junda" šokėjai, sėkmingai baigę šokių sezoną, išvyko į mūsų klubo stovyklą romantiškame Daugų miestelyje ant ežero kranto.

Kiekvienais metais sportinių šokių klubo "Junda" trenerės Vilma Skublickaitė ir Rasa Simanavičienė organizuoja vasaros šokių stovyklas, kuriose vaikai ne tik stiprina kūną, ugdo valią, bet ir turiningai leidžia laisvalaikį. Diena prasideda rytiniu bėgimu ir mankšta, vėliau vyksta jogos ir sportinių šokių treniruotės. Šokėjai kiekvieną dieną išmoksta naujus šokių derinius. Šioje stovykloje vyresniesiems šokėjams ypač patiko mokytis lėtą fokstrotą ir pasodoblį, o mažieji džiaugėsi naujais kvikstepo ir džaivo žingsneliais.

Kiekvieną vakarą vyko teminiai vakarėliai. Įdomią viktoriną šokių tema paruošė Nedas. Vaikai galėjo daugiau sužinoti apie įvairių šokių istoriją ir charakterį. Improvizacijų šou - kito vakaro tema - atskleidė Tito, Ryčio ir Danieliaus aktorinius sugebėjimus.

Mus džiugino ne tik vyresniųjų mergaičių sukurtas šokis, bet ir kiti pasirodymai. Pirmąjį vakarą smuiko stygas virpino mūsų klubo šokėjas, Juozo Naujalio gimnazijos auklėtinis Justinas. Po dienos treniruočių krūvio, dažnai sielai atgaivą suteikdavo Emilės dūdelės melodijos. Ilgai būtų galima vardinti vaikų talentus ir sugebėjimus, nes visi mūsų šokėjai - ypatingos asmenybės, besiskleidžiančios įvairiose srityse. Tikrai galime pasidžiaugti šokėjų sporiškumu, kultūra ir kūrybiškumu. Turtingai praleidę laiką, ilsėsimės ir džiugiai pasitiksime naująjį šokių sezoną ir mokslo metus.