Get Adobe Flash player

SPORTINIAI ŠOKIAI VAIKAMS

Pradedantieji – tai ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikai, kurie pirmus metus mokosi sportinių šokių.

Mažieji šokėjai išeina visą šokių abėcėlę. Jie mokosi pažinti savo kūną, atlieka įvairius mankštos pratimus, kurie ugdo fizines savybes, gerina judesių koordinaciją, didina kūno lankstumą ir plastiškumą. Daug dėmesio skiriama taisyklingai laikysenai, ritmo pojūčiui. Šoklumui lavinti vaikai mokomi įvairių disko šokių. Pradedantieji šokėjai, atlikdami metodinius įvadinius pratimus, susipažįsta su Lotynų Amerikos ir standartinių sportinių šokių pagrindais. Treniruočių pradžioje atliekamas kūno trenažas.

Per pirmus tris mėnesius vaikai išmoksta lėto valso, ča ča ča ir polkos pagrindinių žingsnių. Sezono pabaigoje šokėjai moka lėto valso, kvikstepo, ča ča ča, džaivo E klasės pirmo lygio programą.

Jau pirmais metais mažieji šokėjai dalyvauja pramoginių šokių šventėse, sportinių šokių varžybose. O vasarą jie gali vykti į klubo rengiamą šokių stovyklą.

Dažnai tėvai klausia: „Ką daryti, jei dukra neturi poros?“ Nenusiminkite, lankykite treniruotes, nes visame pasaulyje sparčiai populiarėja solo šokiai. Ir mergaitės, ir berniukai, neturintys partnerio, gali dalyvauti šokių šventėse ir varžybose su solo šokėjų grupe.

Klubo šokėjai treniruojasi įvairiose Kauno miesto ir rajono mokyklose. Pagrindinės treniruočių vietos:

  • Kauno Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103;
  • Kauno Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50.

 

Šokėjai treniruojasi du kartus per savaitę. Treniruotės trukmė – 45 minutės.

 

Registracija vyksta telefonu.