PROJEKTAS „DRAUGAUK. SPORTUOK. PAŽINK!"

„Valio! Laimėjome Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skelbtą konkursą teminėms vaikų vasaros stovykloms organizuoti „Draugauk. Sportuok. Pažink!“- džiaugiasi stovyklos organizatorės Rasa Simanavičienė ir Vilma Skublickaitė. Stovykloje dalyvauja keturių mokyklų mokiniai: Kauno Kovo 11-osios gimnazijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos ir Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos.
Draugystės šokiu startuoja projektas „Draugauk. Sportuok. Pažink!“

Projektas „Draugauk. Sportuok. Pažink!"

„Valio! Laimėjome Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skelbtą konkursą teminėms vaikų vasaros stovykloms organizuoti „Draugauk. Sportuok. Pažink!“- džiaugiasi stovyklos organizatorės Rasa Simanavičienė ir Vilma Skublickaitė.
Stovykloje dalyvauja keturių mokyklų mokiniai: Kauno Kovo 11-osios gimnazijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos ir Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos.
Draugystės šokiu startuoja projektas „Draugauk. Sportuok. Pažink!“

Kūrybinės dirbtuvės

Trumpametražio gamtos dokumentinio filmo kūrimas

Įdomi ir įkvepianti patirtis, skatinanti kūrybinį ir komandinį darbą! Kartu su kūrybinės ir meninės veiklos organizatore Ugne Šlaičiūnaite stovyklos dalyviai kūrė trumpametražius gamtos dokumentikos filmukus, mokėsi filmavimo ir montažo paslapčių, bei palietė gamtos grožio ir ekologijos temas

Mados kūrybinės dirbtuvės - Siluetų kūrimas

Eksperimentinės mados kūrybinės dirbtuvės iš nekonvensinių medžiagų – siluetų kūrimas kartu su VDA mados dizaino absolvente Ieva Šlaičiūnaite

Ekspedicija į gamtą

Ekspedicijos į gamtą metu su geografu, Lietuvos nacionalinio muziejaus edukatoriumi Danieliumi Jurčiukoniu, dalyviai pažino ir rinko skirtingų augalų pavyzdžius iš miško, pamiškės, pievų ir pakrančių augaviečių. Po ekspedicijos vaikai sudarė augalų rinkinį su pavadinimais – herbariumą!

šokiai

"HAPPY"

Bendraminčių apsupty, nuostabiame gamtos prieglobstyje visi drauge šokame “HAPPY”!

"Virš mėnulio"

Disko, rokenrolas, Boogie-woogie – nei vieno nepalieka abejingu!
Stovyklos dalyviai mokosi vis naujų šokių kartu su SŠK “Junda” trenerėmis, šokių mokytojomis Rasa Simanavičiene ir Vilma Skublickaite.

"Jerusalema"

Šių metų hitas – JERUSALEMA su sportinių šokių klubo “Junda” vadovėmis, choreografijos mokytojomis metodininkėmis – Kauno Kovo 11-osios gimnazijos ir Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos – Vilma Skublickaite ir Kauno Jono Pauliaus II-ojo gimnazijos ir Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos – Rasa Simanavičiene.