Lsšf reitingo varžybos
''Sidabrinis sakalas - 2019''

Sportinių šokių klubo ”Junda” įvykis – Lsšf reitingo varžybos ”Sidabrinis sakalas – 2019” skirtos Lietuvos karo aviacijos 100 – osioms įkūrimo metinėms paminėti.
Skamba Lietuvos karinių oro pajėgų orkestro atliekama Lietuvos himno melodija, uniformuoti muzikantai, pasitempę ir susikaupę startui šokėjai… Visą dieną liejosi romantiški ir temperamentingi šokių ritmai. Išdalinta šimtai medalių ir dovanėlių, dešimtys taurių. Vaikų labdaros ir paramos fondas “Švieskime vaikus” visiems vaikų grupių dalyviams dovanojo knygutes, Lietuvos karinės oro pajėgos šokėjams dovanojo brošiūras su svarbiausiais Lietuvos istorijos įvykiais. O varžybos , kai šokėjai kovojo dėl Lietuvos karinių oro pajėgų vado taurės – akimirkos vertos milijono! Aukštas šokėjų meistriškumas, šokėjų energija ir grožis. o koks azartas!.. Tai ilgam išliks žiūrovų atminty.
Varžybų organizatorės, sportinių šokių klubo “Junda” vadovės Vilma Skublickaitė ir Rasa Simanavičienė ,dėkoja Lietuvos karinėms oro pajėgoms, vaikų labdaros ir paramos fondui “Švieskime vaikus”, Lietuvos sportinių šokių federacijai už benradarbiavimą. Svečiams , treneriams ir šokėjams – už džiugias akimirkas.